Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Eminem bën thirrje të përdoren maskat

Eminem bën thirrje të përdoren maskat

Showbiz July 11, 2020 - 22:36

Reperi i njohur amerikan, Eminem ka bërë thirrje që të respektohen rekomandimet e OBSH-së për bartjen e maskave.

“Gjysma prej nesh ecin thjesht rrugëve dhe nuk duan të bartin maska”, ka thënë Eminem në tekstin e një kënge.

Kjo këngë ka ardhë bashkëpunim me reperin amerikan Kid Cudi.