Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Gjiko publikon këngën “Xhiro”

Gjiko publikon këngën “Xhiro”

Showbiz July 11, 2020 - 22:31

Gjiko ka publikuar projektin e tij me titull “Xhiro”.

Kjo këngë u realizua në Redbox ndërkaq klipin e ka punuar Sekuencë.

Më poshtë mund ta dëgjoni dhe shihni klipin për të cilin Gjiko ka thënë se ka kushtuar rreth 16 mijë euro.