Infektuar: 15574
Shëruar: 13492
Vdekur: 625
Dalin prapaskenat e klipit të Kidës me Mozzik

Dalin prapaskenat e klipit të Kidës me Mozzik

Showbiz July 11, 2020 - 18:31

Kida dhe Mozzik sot festojnë 10 milionë shikime për dy projektet e tyre të fundit.

“Paranoja dhe Pishmon”, ka arritur të marrë kaq shumë klikime për pak ditë dhe po qëndron në vend të parë në disa shtete të botës.

Teksa të dy po i gëzohen këtij suksesi, Kida ka publikuar disa prapaskena në Instagramin e saj.

Më poshtë postimi i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on