Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë projekt të ri

Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë projekt të ri

Showbiz July 11, 2020 - 18:21

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një projekt të ri muzikor që quhet “Ajo po don”.

Të dy artistët e kanë mbajtur të fshehur këtë këngë deri në momentin e fundit duke surprizuar fansat e tyre.

Për muzikën u përkujdes Strike Beatz ndërkaq tekstin e kanë shkruar vet artistët.