Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Genc Prelvukaj publikon këngë po aq thumbuese sa “Eskorta”

Genc Prelvukaj publikon këngë po aq thumbuese sa “Eskorta”

Showbiz July 10, 2020 - 17:10

Ka kohë që artisti, ka paralajmëruar se ai ka gati një këngë të re.

Projekti do të ishte ekuivalent i këngës “Eskorta”, veç se ky do të thumbonte “burrat e paedukatë, që u pasuruan jashtëligjshëm”, ashtu siç kishte shkruar në postimin e tij në Instagram.

Kënga vjen si bashkëpunim me këngëtarin Granit Ismajli dhe titullohet “Lek i Madh”.

Mos e humbisni këngën e re në videon e mëposhtme.