Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Capital T publikon këngën e parë të albumit

Capital T publikon këngën e parë të albumit

Showbiz July 01, 2020 - 20:29

Prej disa kohësh, këngëtari Capital T ka lajmëruar fansat dhe publikun se shumë shpejt do të publikojë
albumin e tij të ri që mban emrin “Skulpturë”, dhe pritet të jetë me hite verore.

Sot, Capital T ka lançuar edhe kënga e parë e albumit, e cila mban titullin ” Tu festu” dhe deri tani duket se
po pëlqehet shumë nga fansat.

Kënga duket se i dedikohet triumfeve dhe sukseseve të Capitali T, që pavarësisht pengesave, ia ka dalë të
arrijë majat dhe tashmë i ka mbetur thjeshtë të festojë e të pijë një gotë për to.