Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Angela Martini tmerrohet kur i sjellin karavidhen e gjallë në tavolinë, bashkëshorti bën gjestin e papritur

Angela Martini tmerrohet kur i sjellin karavidhen e gjallë në tavolinë, bashkëshorti bën gjestin e papritur

Showbiz June 30, 2020 - 11:51

Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe ku supozohej t'i vinte e gatuar mirë, por kamarierët ia sollën të gjallë për t'ja treguar.

Mënyra si ishte duke lëvizur e ka tmerruar modelen e cila është vegjetariane dhe i ka kërkuar burrit që ta blinte dhe ta kthente në det.

"Ishim në një restorant peshku dhe porositëm ushqim, kamerieri na solli një karavidhe, e cila supozohej të ishte zier. Duke qenë vegjetariane, por edhe e ndjeshme, u trishtova shumë për këtë. Burri im më bëri përshtypje kur vendosi të shpëtojë jetën e kësaj karavidhe duke paguar për të dhe duke e hedhur në ujë. Po, jeta është si një film!", ka shkruar krahas videos Angela Martini./oranews/