Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Dy artiste femra bëhen bashkë në një duet

Dy artiste femra bëhen bashkë në një duet

Showbiz June 28, 2020 - 09:52

Në mesin e shumë dueteve këtë verë, është edhe ai i Valzës dhe Kanitës.

Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga të dyja artistet.

Projekti quhet ‘Hala’ dhe vjen shumë shpejtë.

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre./Prive.al

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VALZA (@valzaa.zh) on