Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Genta vjen me të dashurin turk në Kosovë, shëtisin në Prishtinë

Genta vjen me të dashurin turk në Kosovë, shëtisin në Prishtinë

Showbiz June 27, 2020 - 14:19

Këngëtarja e mirënjohur Genta Ismaili, ka ardhur në Kosovë bashkë me të dashurin e saj turk.

Ajo bashkë me të dashurin janë parë sot në njërin nga lokalet e Prishtinës, duke shijuar temperaturat e nxehta të verës dhe atmosferën e fundjavës në kryeqytet, shkruan “Zeri.info”.

“Zëri”, ka siguruar fotografi të këngëtares bashkë me të dashurin e saj.

Image

Image

Image