Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Gjiko fillon xhirimet e klipit të ri

Gjiko fillon xhirimet e klipit të ri

Showbiz June 01, 2020 - 20:28

Gjiko është duke u përgatitur për një projekt të ri.

Gjiko pas disa muajve pauzë është duke përgatitur rikthimin e tij me një këngë të re të cilën është duke e punuar edhe me video-klip, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka shfrytëzuar profilin e tij në Instagram për të ndarë me fansat e tij disa imazhe nga prapaskenat e klipit të ri.

Image

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit nga Gjiko titullohet ‘Çuna t’rrugës’ dhe ishte pritur mjaft mirë nga publiku duke arritur miliona klikime në Youtube