Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
S4MM publikon këngën e re

S4MM publikon këngën e re

Showbiz May 31, 2020 - 13:12

Para pak ditësh S4MM e paralajmëroi se muajin Maj do ta mbyll me një klip të ri.

Ashtu edhe ndodhi.

Pas mesnate, reperi nga Tetova publikoi projektin “A8” të prodhuar nga vetë ai dhe milibeatz.

Miksimi dhe masterizimi i këtij projekti është realizuar nga DonGima e klipi nga ALvision./Prive.al