Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Irkenc Hyka publikon projektin e ri muzikor

Irkenc Hyka publikon projektin e ri muzikor

Showbiz May 28, 2020 - 18:52

Këngëtari dhe producenti I njohur, Irkenc Hyka, ka pbulikuar sot projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Vonë” dhe tashmë mund ta dëgjoni në “Youtube”, shkruan “Zeri.info”.

Para disa javëve, këngëtari, ka publikuar edhe një këngë tjetër në versionin audio.