Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Rina gati klipin e ri

Rina gati klipin e ri

Showbiz May 27, 2020 - 17:54

Rina dhe Sinboy kanë përfunduar albumin e tyre të parë bashkë të realizuar gjatë karantinës e po ashtu tashmë kanë nisur punë për klipe.

I radhës është nga Rina që mban titullin “Sari”.

Artistja këtë gjë e ka treguar në rrjetet sociale ku ka publikuar imazhe të këtij projekte, lansimi i së cilës është çështje ditësh./Prive.al

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on