Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Sot tre vjet nga publikimi i këngës “Your Song”, Rita kujton momentet e veçanta

Sot tre vjet nga publikimi i këngës “Your Song”, Rita kujton momentet e veçanta

Showbiz May 26, 2020 - 23:24

Rita Ora ka kujtuar disa nga momentet e veçanta gjatë xhirimeve.

Këngëtarja Rita Ora po publikon shpesh imazhe të ndryshme në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo çdo herë e më shumë po qëndron pranë fansave të shumtë dhe para pak minutash me ta i ka ndarë disa momente të veçanta gjatë xhirimeve të këngës “Your Song”.

Kjo për faktin se sot janë bërë tre vjet nga publikimi i këtij projekti muzikor.

“#YourSong mbush 3 vjet sot !!!  kaq shumë kujtime të mahnitshme !!! ”, ka shkruar Rita pranë postimit të bërë në llogarinë e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#YourSong turns 3 years old today!!! ë soo many amazing memories!!! ë

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on