Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Engjëllusha publikon një moment qesharak gjatë xhirimeve me Afrimin

Engjëllusha publikon një moment qesharak gjatë xhirimeve me Afrimin

Showbiz May 25, 2020 - 17:21

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët i cili është njëherësh i pari pas shumë vitesh me videoklip nga Muqiqi.

Pa dyshim që xhirimet për një videoklip janë të lodhshme mirëpo aty nuk mungojnë as shakatë.

Vetë Engjellusha ndau në llogarinë e saj në Instagram, një moment nga xhirimet e videoklipit që nxiti shumë të qeshura.

Ndiqni me poshtë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENGJEëLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on