Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Veshja e Leonora Jakupit në koncertin e fundit kalon shifrën e 4,000 eurove

Veshja e Leonora Jakupit në koncertin e fundit kalon shifrën e 4,000 eurove

Showbiz May 25, 2020 - 17:17

Mbrëmë në Klan Kosova festa e Fitër Bajramit u festua me një koncert unik.

Nga Skenderaj direkt e në shtëpitë tuaja zëri Leonora Jakupit  argëtoi mijëra fansa.

Padyshim që një koncert i tillë i përgatitur deri në detaje kërkon edhe një paraqitje të bukur skenike.

Leonora u paraqit e veshur me kostum ngjyrë jeshile nga Dolce Gabanna që sipas llogarisë në Instagram @what.they.wearin kushton rreth 3,600 euro dhe një palë vathë nga e njëjta markë që kushtojnë 695 euro. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin) on