Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Kënga e re e Encës publikohet të shtunën, por këngëtarja ka një kusht

Kënga e re e Encës publikohet të shtunën, por këngëtarja ka një kusht

Showbiz May 24, 2020 - 23:21

“Ku mete” është titulli i këngës më të re të Enca Haxhisë që pritet të lansohet në ditët në vijim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shtrati jem akoma vetem... ë #kumete Photo by the best @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on

Gjatë ditëve të kaluara, përmes disa imazheve të shpërndara në rrjetet sociale, ajo i ka paralajmëruar ndjekësit e saj për projektin e ri muzikor.

Ndërsa në postimin e fundit, këngëtarja u ka kërkuar fansave që t’i bëjnë 10.000 komente, në mënyrë që kënga e re të publikohet fundjavën e ardhshme. “10.000 komente dhe ‘Ku mete’ del të shtunën…”, ka shkruar Enca në përshkrimin e fotografive të reja. 

Padyshim që ky numër komentesh pritet të kalohet, ashtu që në vikend e ardhshëm pritet të lansohet kënga “Ku mete”.