Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë

Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë

Showbiz May 23, 2020 - 21:35

eperi shumë i dashur për publikun Vig Poppa ka ndarë një lajm shumë të bukur me ndjekësit e tij në Instagram.

Ai dhe gruaja e tij po bëhen prindër për herë të dytë.

Reperi postoi fotografi të gruas së tij me barkun e rrumbullakosur duke shkruar, “Së shpejti…do të jem Papi 2.0”

Çifti janë prindër të një djali 3 vjeçar me emrin Domi.