Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Jonida Maliqi bën ndryshimin e papritur në pamje

Jonida Maliqi bën ndryshimin e papritur në pamje

Showbiz April 09, 2020 - 23:18
Lajmet e fundit nga showbizi

Jonida Maliqi ka vendosur ta bëjë një ndryshim gjatë ditëve të vetizolimit.

Jonida Maliqi gjatë periudhës së pandemisë kur të gjithë po qëndrojnë të mbyllur, është shumë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, me anë të një postimi këngëtarja ka treguar ndryshimin që ka bërë në pamje, duke prerë flokët.

Ajo preu flokët deri tek supi dhe balluket, ndërsa në videon që e ndau me ndjekësit dukej për mrekulli.

‘Dashuria është në flokë! Nën tingujt e këngës fantastike Bla Bla nga Lind Islami’, shkruan Jonida sipër videos.

“Ktheju tokës”, titullohet projekti i Jonida Maliqit, me të cilin përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision” vitin e kaluar.

Image