Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
 Modelja e kolme godet përsëri me foto të nxehta nga karantina

Modelja e kolme godet përsëri me foto të nxehta nga karantina

Showbiz April 09, 2020 - 22:44
Lajmet e fundit nga showbizi

Olivia Bucklan ka nxehur temperaturat në bikine polka derisa ish ylli i Love Island po tenton ti kalon në një formë ditët e saj të karantinës

Ushtrimet jashtë dhe ajri i freskët janë të mira nëse kufizohen në vetëm një orë në ditë, por Olivia Buckland ka siguruar që edhe kur të jenë brenda këtë të hënë në mbrëmje të ndieni të nxehtit.

Ish ylli i Love Island ka treguar asetet e saj në bikine polka derisa po e respekton mandatin e Qeverisë për të qëndruar në vetizolim.

Duke pozuar në këmbë Olivia (26), ka tërhequr me fotot e saj seksi 2.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Image

Image

Image

Image

Image

Image