Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
 Torta e ditëlindjes tregon një të vërtetë për Xhensilën

Torta e ditëlindjes tregon një të vërtetë për Xhensilën

Showbiz April 09, 2020 - 22:38
Lajmet e fundit nga showbizi

Xhensila Myrtezaj pranoi befasi të këndshme me rastin e ditëlindjes.

Xhensila Myrtezaj me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi 27 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse kësaj radhe ajo feston e mbyllur në shtëpi, bashkëshorti i saj, Bes Kallaku është kujdesur që këtë ditëlindje t’ia bëjë të paharruar.

Pas befasisë së bukur që ia bëri në mëngjes, aktori tregoi edhe tortën që ia ka porositur asaj, në të cilën zbuloi një ‘sekret’ për këngëtaren.

Në dekoret e tortës, shihet një nënë me të bijën, teksa i është afruar me ushqim në duar, e këtë gjë, Besi thotë se Xhensila e bën gjithë ditën duke vrapuar mas vajzës.

“Torta e ditelindjes, mami me luge mbas Ajkes gjithe diten.  @xhensilamyrtezaj“, ka shkruar Besi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Torta e ditelindjes, mami me luge mbas Ajkes gjithe diten. ë @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on