Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Ministri Vitia publikon foto me gruan e me fëmijët, vëmendjen e mori zonja me pamjen e saj

Ministri Vitia publikon foto me gruan e me fëmijët, vëmendjen e mori zonja me pamjen e saj

Showbiz April 08, 2020 - 10:36

Arben Vitia është figura më e parë gjatë ditëve të pandemisë.

Ministri i Shënndetësisë është shndërruar në personazhin kryesor të të gjithë këtyre ditëve, shkruan "ORAinfo".

Tani jemi njoftuar edhe me familjen e tij të bukur, me gruan dhe me fëmijët.

Në foton e fundit ata po duken një familje mjaft e lumtur.

Image