Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Morena po e “çan”

Morena po e “çan” "TikTokin" në karantinë

Showbiz April 03, 2020 - 12:23

Morena Taraku festoi dje në mënyrë të çmendur ditëlindjen e saj, por bukuroshja kosovare ka gjetur vetën duke u argëtuar me rrjetin e ri social të krijuar nga kinezët

Morena është njëra prej kosovareve që e ka përdorur këtë rrjet sociale qysh në fillim të tij.

Këtë ajo e ka paraqitur me disa video, që i ka postuar në "Facebook".

"TikTok" është një rrjet social ku mund të lëshosh këngë dhe të krijosh video të shkurtra për adhuruesit e juaj.

E një të tillë Morena sot e ka realizuar mbi tavolinën e saj, ku ka shkruar: “Kështu kur i mbush 27 vjet”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WHEN HEIDI TURNS 27 YEARS OLD ë TIK TOK - OFFICIALMORENATARAKU

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on