Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Harrojeni Endritin e Thaçit, kaq bukurosh është djali i Jakup Krasniqit!

Harrojeni Endritin e Thaçit, kaq bukurosh është djali i Jakup Krasniqit!

Showbiz April 01, 2020 - 18:44
Lajmet e fundit nga showbizi

Djali i politikanit Jakup Krasniqi, Altin Krasniqi sot ka festuar ditëlindjen.

Me këtë rast babai i tij e ka uruar me fjalët më të mira drejt ti.

Ai në “Facebook”, po ashtu edhe ka publikuar një foto bashkë me djalin i cili nuk është parë më herët në media, shkruan “Zëri.info”.

Altini duket djal mjaft i zoti dhe i bukur në pamje.

Më poshtë ju sjellim një fotografi të tij:

Image