Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Demi Rose heq jelekët, çon gishtin e mesit

Demi Rose heq jelekët, çon gishtin e mesit

Showbiz March 27, 2020 - 20:37

Bukuroshja britanike vazhdon që të postojë foto seksi nga karantina derisa ka festuar ditëlindjen e saj

Ajo e ka bërë përsëri këtë.

Kësaj radhe Demi ka hequr jelekët e saj dhe me të hequr ka dërguar gishtin e mesëm, me të cilin ka mbuluar thithkën e saj.

Bukuroshja është në vetizolim për shkak të pandemisë së koronavirusit derisa kjo është hera e parë që ajo paraqitet pak me agresive në foto se herët e tjera.

Megjithatë kjo është bërë për një arsye tjetër.

“Urime ditëlindja vetes! Dua të them “q…” Coronan. Faleminderit të gjithë për urimet. Ju dua si gjithmonë”, ka shkruar ajo.

Image

Image