Tika, pothuajse nudo në revistën ROMP

Tika, pothuajse nudo në revistën ROMP

Showbiz March 26, 2020 - 20:19

Modelja shqiptare që jeton në SHBA, Tika Camaj ka bërë një fotosesion tepër të nxehtë për revistën ROMP

Modelja është në ballinën e kësaj reviste derisa shihet se ka treguar asetet e saj kryesore.

Në këto foto ajo ka posuar me një pelerinë ku ekspozon pothuajse tërë trupin e saj.

Modelja vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara në SHBA derisa shihet duke sfiluar për disa kompani mode dhe për revista të ndryshme.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image