Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
 Nga karantina, Imogen poston foto seksi nga pushimet e saj

Nga karantina, Imogen poston foto seksi nga pushimet e saj

Showbiz March 25, 2020 - 20:46

Imogen Thomas ka mahnitur të gjithë me disa foto në bikine të cilat ajo i ka bërë në pushimet në Barbados por edhe në vendet e tjera, derisa ajo ka treguar se është e vetizoluar

Ajo kohëve të fundit është rikthyer nga pushimet e saj familjare në Barbados.

Imogen Thomas ka postuar disa nga fotot në plazhin e saj derisa ajo ka filluar të adaptohet me vetizolimin gjatë pandemisë së koronavirusit.

Ylli i emisioneve televizive e ka zgjedhur Instagramin për të bërë këto fotografi nga pushimet e saj me vajzat Ariana (7) dhe Siera (4) – dy fëmijët e saj bashkë me ish partnerin Adam Horsley.

Image

Image

Image

Image

Image