Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Armend Shabani nesër publikon këngën e re (VIDEO)

Armend Shabani nesër publikon këngën e re (VIDEO)

Showbiz February 27, 2020 - 11:58
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtari i njohur Armend Shabani, nesër publikon këngën e tij më të re bashkangjitur edhe me videoklip.

"Ti nuse po shkon", titullohet kjo këngë për të cilën Armendi është angazhuar mjaft shumë që ajo të dal e përfeksionuar dhe të marrë pëlqimin e fansave të tij, shkruan "Zëri.info".

Ndryshe, publikimi i këngës më të re dhe klipit të Armend Shabanit bëhet nesër në ora 18:00, ndërsa promovimin e kësaj kënge këngëtari ka zgjedhur ta bëjë në njërin nga lokalet më të frekuentuara në Prishtinë, Strip Depo./ZËRI