Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Besart Halimi së shpejti sjell këngën e re, zbulon detaje nga realizmi

Besart Halimi së shpejti sjell këngën e re, zbulon detaje nga realizmi

Showbiz February 27, 2020 - 11:48
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtari i njohur dhe i shumëkërkuar për mbrëmje muzikore Besart Halimi, është në finalizim të projektit të tij më të ri.

Ai në rrjetin social "Facebook", ka njoftuar se kënga e tij e re do të titullohet "Pa Fjalë", shkruan "Zëri.info".

Tekstin e kësaj kënge të re të Besartit e ka shkruar Fatmir Muja, ndërsa videoklipi është realizuar me "epic Media".

Më poshtë ju sjellim fotografitë me detaje të këngës: