Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Fansja “çmendet” pas këngëtarit të njohur, tregon të brendshmet në koncertin e tij

Fansja “çmendet” pas këngëtarit të njohur, tregon të brendshmet në koncertin e tij

Showbiz February 27, 2020 - 09:31

Një fanse ka treguar të brendshmet në një prej koncerteve të këngëtarit të njohur.

Maluma është një prej emrave që po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Ai rreth vetes ka mbledhur shumë fansa dhe dominon gjinia e bukur, ajo femërore. Në koncertet ku performon Maluma, mblidhen një numër i madh i tyre.

Në një të fundit dikush prej fanseve i ka treguar të brendshmet dhe vetë këngëtari më pas fotografinë e ka publikuar në Instastory.

Kjo nuk është hera e parë që vajzat bëjnë veprime të tilla në koncertet e Malumës pasi më parë kemi parë duke treguar edhe sytjenat.

Image

Image