Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Dafina Zeqiri bën sërish ndryshim në dukje, ja çfarë u bëri flokëve

Dafina Zeqiri bën sërish ndryshim në dukje, ja çfarë u bëri flokëve

Showbiz February 26, 2020 - 17:41
Lajmet e fundit nga showbizi

Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, shpesh bën ndryshim në pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net.

Atë e kemi parë me flok të gjata, shkurtëra e ngjyra të ndryshme. Kësaj radhe e ka bërë sërish ndryshimin në dukje dhe me ndjekësit i ka ndarë disa Instastory.

Dafina në anën tjetër po e shijon lidhjen me Dj.Geek.

Image