Loredana: Bëni para, jo të dashur

Loredana: Bëni para, jo të dashur

Showbiz February 25, 2020 - 18:46

Loredana Zefi vazhdon të marrë vëmendjen e publikut me veprimet që bën.

Loredana Zefi është emër shumë i suksesshëm, ajo ka arritur famë të madhe brenda dhe jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Pasi që është fytyrë publike, reperja shumë herë komentohet edhe për jetën private, krahas asaj profesionale.

Vëmendje të madhe kishte marrë ndarja e saj me reperin Mozzik, ndërsa së fundi është komentuar për një lidhje të mundshme me Zunën.

Së fundi, përmes një postimi në InstaStory, ajo dha një mesazh në publik.

Në imazhin ku shfaq personazhin e “The Simpsons”, Loredana shkruan “Bëni para dhe jo të dashur”.

Image