Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
“Çbanja” me stil të veçantë, merr gjithë vëmendjen rrugëve të Tiranës

“Çbanja” me stil të veçantë, merr gjithë vëmendjen rrugëve të Tiranës

Showbiz February 25, 2020 - 16:43
Lajmet e fundit nga showbizi

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri më  së  miri njihet me rolin e saj si “Çbanja”, me të cilin njihet nga publiku.

Në rolin e saj si “Çbanja” ajo paraqistje një vajzë burrërore nga Tropoja, por në jetën reale Arjola është një femër mjaft atraktive dhe me forma të theksuara trupore, shkruan Indeksonline.

Madje nëpër paraqitjet publike që bën, ajo nuk heziton të ekspozoj këto forma dhe bukurinë natyrale që e karakterizon e që ka bërë për vete një numër të madh të fansave.

Së fundmi, në një paraqitje rrugëve të Tiranës, ajo është paraqitur plot stil e shije, duke vënë në pah asetetet e saj trupore.

Image