Arta Nitaj nuk i ndal paraqitjet përvëluese nga Dubai

Arta Nitaj nuk i ndal paraqitjet përvëluese nga Dubai

Showbiz February 24, 2020 - 21:42

Modelja dhe aktorja pejane, Arta Nitaj ka treguar edhe sot asetet e saj seksi.

Bukuroshja kosovare ka disa javë që është në Dubai dhe fotot e nxehta të saj na atje nuk mungojnë.

E tillë ishte edhe fotoja që sot ajo ka postuar për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Image

Ajo shihet me një palë bikine derisa thotë se e sheh “vetën në lajme, pas çdo fotoje”.

Image

Modelja po ashtu ka paralajmëruar bashkëpunim me një firmë të njohur të modës, një firmë që zakonisht sponsorizon vajzat që kanë shumë ndjekës në Instagram. /GazetaExpress/