Këngëtari kosovar shkon në Itali, publikon fotografi të “frikshme” nga Aeroporti i boshatisur (Foto)

Këngëtari kosovar shkon në Itali, publikon fotografi të “frikshme” nga Aeroporti i boshatisur (Foto)

Showbiz February 24, 2020 - 20:44

Pavarësisht rrezikut nga përhapja e koronavirusit, këngëtari kosovar ka udhëtuar drejt Italisë.

Fjala është për reperin Gjiko, i cili sonte ka publikuar pamje të “frikshme” nga aeroporti i Milanos, i cili shihet i boshatisur, transmeton Zëri.info

Këngëtari atje shihet se nuk ka marrë asnjë masë për tu mbrojtur nga koronavirusi, i cili deri tani ka vrarë 6 persona në Itali dhe qindra raportohen të infektuar./ZERI

Image
Image