Arta Nitaj poza joshëse pranë ‘Bugattit’

Arta Nitaj poza joshëse pranë ‘Bugattit’

Showbiz February 22, 2020 - 11:09
Lajmet e fundit nga showbizi

Arta Nitaj ka publikuar tjera fotografi nga pushimet në Dubai.

Arta Nitaj tashë e një kohë të gjatë është duke e frekuentuar tej mase qytetin e Dubait prej nga po sjell edhe imazhe të shumta, shkruan lajmi.net.

Arta e cila famë më të madhe e mori nga roli “Xhesika” në serialin vendor “O sa mirë”, mahnit më format e trupit dhe këmbët seksi, teksa pozoj pran një makine të tipit “Bugatti”.

“Bugatti ne shtiklla”, ka shkruar Arta sipër fotografisë. 

Image