Dafina në përqafim të DJ Geek, tregon se është e dashuruar marrëzisht

Dafina në përqafim të DJ Geek, tregon se është e dashuruar marrëzisht

Showbiz February 22, 2020 - 09:42
Lajmet e fundit nga showbizi

Lidhja e tyre u konfirmua vetëm pak ditë më, ndërsa tashmë ata këtë po e dëshmojnë edhe me postime në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për çiftin më të ri në estradë, këngëtaren Dafina Zeqiri dhe Dj e njohur Geek, shkruan Instagram.

Pas disa fotografive që publikoj Dj ditë më parë, këtë herë është Dafina ajo që ia ka shprehur dashurinë partnerit të saj.

Në një imazh ku ajo shihet në përqafim të Geek, këngëtarja shkruan “Tdu’du”, ndërsa nuk munguan as komentet e shumta nga miqtë e adhuruesit e tyre për çiftin simpatik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tdu’du!

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on