Morena Taraku publikon foto me rrobdishan, komentuesit tallen me të: O çoma lokacionin

Morena Taraku publikon foto me rrobdishan, komentuesit tallen me të: O çoma lokacionin

Showbiz February 22, 2020 - 08:51
Lajmet e fundit nga showbizi

Modelja, Morena Taraku muajve të fundit u përfol për skandalin me veturën ‘’Bentley’’.

Sikur të mos mjaftonte kjo, modeles i doli në publik përgjimi teksa fliste, siç supozohet me pronarin e veturës.

Ajo përdorte gjuhë denigruese dhe shante e fyente personin, identiteti i të cilit nuk dihet.

Tutje, ajo ia kërkon edhe lokacionin bashkëfolësit i cili nuk i bindet Morenës.

‘O çoma lokacionin’’, dëgjohet duke thënë Morena, e kjo fjali ka bërë që shumë ndjekës të saj ta përqeshin edhe në komente.

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SPA - STOP PLAYING ABNORMAL ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on