La bashkëshortin për ish deputetin, Rudina Dembacaj në momente romantike me Mark Frrokun

La bashkëshortin për ish deputetin, Rudina Dembacaj në momente romantike me Mark Frrokun

Showbiz February 21, 2020 - 10:27
Lajmet e fundit nga showbizi

Rudina Dembacaj ka pak muaj që ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë, shkruan GazetaBlic.

Moderatorja tashmë po shijon lidhjen e dashurisë me ish deputetin shqiptar, Mark Frroku.

Tashmë Dembacaj po shfaqet hapur me të, duke qenë se janë dhe partnerë të një biznesi.

Çifti janë në udhëtimin e radhës në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë, nga ku dhe kanë publikuar fotografi.

Më pas artistja ka postuar një foto shumë romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi.

Image