Në pompën e benzinës, Khloe Kardashian femra më atraktive që do shihni

Në pompën e benzinës, Khloe Kardashian femra më atraktive që do shihni

Showbiz February 20, 2020 - 16:40

Khloe Kardashian vjen atraktive në mënyra të ndryshme, duke provokuar me linjat e saj seksi.

Teksa sjell vazhdimisht imazhe dhe fotosesionen seksi, këtë herë ajo erdhi me një ide goxha interesante.

Khloe pozoj tek një pompë derivatesh, derisa shihet duke mbushur makinën.

“Mbushe me gaz”, ka shkruar ylli televiziv pranë imazhit ku dukej më joshëse se asnjëherë më parë.

Ndryshe, 35 vjeçarja e cila vazhdon të jetë singël, është nënë e një vajze.

Image

Image