Modelja çmend të gjithë, ngreh të brendshmet dhe tregon gjithçka

Modelja çmend të gjithë, ngreh të brendshmet dhe tregon gjithçka

Showbiz February 20, 2020 - 13:56

Modelja çmend të gjithë, ngreh të brendshmet dhe tregon gjithçka

Jesicca Weaver di si t’i provokojë ndjekësit e saj.

Modelja bukuroshe ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me të brendshme të zeza, në formë rrjete.

Ndonëse nuk i mjaftoi ky provokim, ajo çoi të brendshmet e poshtme, duke e shtuar dozën e imazhit seksi.