“Xhesika” me vath në kërthizë, tejet e ekspozuar me veshjen që e mbërthen

“Xhesika” me vath në kërthizë, tejet e ekspozuar me veshjen që e mbërthen

Showbiz February 18, 2020 - 19:58

Modelja dhe aktorja e njohur shqiptare Arta Nitaj, është një personazh mjaft i dashur dhe i ndjekur nga publiku shqiptar.

Përpos rolit të saj si “Xhesika” me të cilin njihet nga pjesa më e madhe, ajo është një femër tejet atraktive dhe e ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo vazhdimisht paraqitet nga palestra që duket se e ka pasion dhe kalon kohë të gjatë në stërvitje.

Kjo ka sjellë edhe rezultatet e dukshme të formave të saj bombastike trupore, që i ka ekspozuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë që ajo ndiqet nga afër 200 mijë ndjekës në Instagram.