Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Reperi shqiptar fotografohet me armë në dorë

Reperi shqiptar fotografohet me armë në dorë

Showbiz February 18, 2020 - 16:46

Reperi i njohur është fotografuar me një armë në dorë.

Reperi i njohur shqipar, Nushi, e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

“Padre” titullohet kënga e cila do të publikohet këtë të enjte në ora 19:00 dhe bazuar në postimin e fundit duket se do të vijë i realizuar edhe me videoklip.

Në foton e postuar reperi shqiptar shfaqet me armë në dorë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tejten ora 19:00 20Shkurt pe shkrepum ë PADRE. tagg krejt shoqnin kush osht tu e prit ë #padre #cominsoon ë

A post shared by Nushi (@nushi.official) on