Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Eni Koçi shfaq format trupore në foton e fundit

Eni Koçi shfaq format trupore në foton e fundit

Showbiz February 18, 2020 - 16:29

Eni Koçi e ka marrë gjithë vëmendjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram e ka marrë vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur e veshur shkurt dhe me shumë stil.

Eni është aktive në rrjete sociale andaj ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve. Ndryshe po e shijon lidhjen e dashurisë me Genc Prelvukajn dhe po konsiderohen si një ndër çiftet më simpatik.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bye byeë

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on