Rita Ora duket si një engjëll foton e fundit

Rita Ora duket si një engjëll foton e fundit

Showbiz February 18, 2020 - 13:39
Lajmet e fundit nga showbizi

Rita Ora ka shkëlqyer me paraqitjen e saj.

Rita Ora vazhdon të qëndroj në ballinat e shtypit rozë me paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dje ishte pjesë e një organizmi filmik, ku kishte marrë vëmendjen e gjithë të pranishmëve me ‘look’-un  e saj, biondina ishte shfaqur me një fustan të bardhë dhe dukej si ‘engjëll’.

Ndryshe, Rita nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë muajt e fundit kjo si pasojë e angazhimeve të saj në projekte konematografike.