Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Morena, zgjedh të zhvishet për pavarësi – feston me Louis Vuitton

Morena, zgjedh të zhvishet për pavarësi – feston me Louis Vuitton

Showbiz February 17, 2020 - 20:04

Morena Taraku edhe sot ka zgjedhur që të paraqitet e nxehtë derisa nuk po e feston 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Prishtinë por diku në vendet ekzotike jashtë Kosovës

Derisa në Kosovë temperatura momentale është nëntë gradë Celsius, Morena Taraku ka zgjedhur që të jetë në një vend edhe më të nxehtë.

Image

Bukuroshja kosovare ka postuar një fotografi sot ku ajo është shfaqur në një vend tropik dhe tepër seksi në bikine.

Ajo poshtë kësaj fotografie ka bërë një emotikon një diell derisa ka bërë në Instastory një urim për pavarësi.

Image

Por, para kësaj ajo ka postuar një numër të madh dhuratash që nuk dihet se kush ua ka dhënë e që janë të markave të shtrenjta. Louis Vuiton, Fendi, Dolce & Gabana, etj.

Image
Image