Juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Showbiz February 14, 2020 - 19:34

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.

Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin.

Redona ka ndarë me 149 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi që ka “djegur” rrjetin.

Koçi shfaqet e gjitha e zhveshur dhe ka mbuluar pjesët intime me një copë të kuqe.

Madje edhe sfondin ajo e ka zgjedhur të kuqe, si ngjyra e dashurisë.

Më këtë pozë mjaft të “nxehtë”, Redona ka uruar të gjithë fansat e saj “gëzuar Shën Valentinin”.

Fotografia është pëlqyer menjëherë nga fansat, të cilët kanë lënë edhe komente nga më të ndryshmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Goddess of love ë Happy Valentines Day all ë

A post shared by Ree ë ë Snap ë Redona (@redona_koci) on