Këngëtari i njohur publikon fotografinë e parë të fëmijës

Këngëtari i njohur publikon fotografinë e parë të fëmijës

Showbiz February 14, 2020 - 12:45

Këngëtari me famë botërore është bërë sërish baba.

Enrique Iglesias dhe bashkëshortja e tij Anna Kournikova janë bërë prindër sërish, shkruan lajmi.net.

Javën e kaluar këngëtari dhe gruaja e tij mirëpritën fëmijën e tretë, tani binjakët Lucy dhe Nicholas do kenë edhe një motër.

Edhe pse kaluan disa ditë nga lindja dje Enrique solli fotografinë e parë me vajzën e saj, ku si mbishkrim kishte lënë ‘Drita ime e diellit’. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on