Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Ish-Miss Shqipëria i ‘lë’ nën hije të gjitha me këtë paraqitje

Ish-Miss Shqipëria i ‘lë’ nën hije të gjitha me këtë paraqitje

Showbiz February 14, 2020 - 08:56

Trejsi ka treguar edhe njëherë format trupore.

Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një fotografi, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo shihet tejet seksi derisa po shijonte ditët e nxehta në plazh.

Tash kur po mbretërojnë temperaturat e ulëta duket se kjo edhe ka qenë arsyeja se përse Trejsin e ka marrë malli për detin.

Bukuroshja shqiptare është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Image