Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Françeska Jaçe pranë makinës luksoze: S’mund të blesh lumturinë, por mund të vozitësh BMW

Françeska Jaçe pranë makinës luksoze: S’mund të blesh lumturinë, por mund të vozitësh BMW

Showbiz February 14, 2020 - 08:13
Lajmet e fundit nga showbizi

Modelja dhe ish banorja e Big Brother, Françeska Jaçe mbetet ndër femrat më të komentuara në estradë.

Linjat e saj seksi dhe jeta luksoze që ajo ka, bën që të jetë përherë e përfolur në mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, zeshkania seksi ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi goxha provokuese, pranë makinës një makine luksoze të tipit BMW, të cilën e ka blerë së fundi.

“Nuk mund ta blesh lumturinë, por mundesh me vozitë BMW dhe kjo është e njëjta gjë , makinë e re, dashuri e re”, ka shkruar modelja seksi sipër imazhit.

Image